Regulamin

1. Warunkiem korzystania z serwisu jest akceptacja przez użytkownika regulaminu. Jeżeli nie zgadzasz się z tymi warunkami - opuść serwis. Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu i podanych warunków. Korzystanie z serwisu nie wymaga rejestracji od użytkownika oraz jest bezpłatne.
2. Wysyłając / proponując własną aplikację, która zostanie umieszczona w serwisie użytkownik automatycznie wyraża zgodę na publikację w serwisie i udostępnia ją na zasadach ogólnych dot. zamieszczania darmowej informacji.
3. Zabroniona jest propozycja gier płatnych / abonamentowych / wymagających od użytkownika rejestrowania się na stronie autora / producenta, które mają zmieniony kod źródłowy lub gier, w związku których ich właściciel jest w trakcie roszczen na drodze prawnej lub intelektualnej. Redakcja serwisu nie ma obowiązku dodawania wszystkich proponowanych przez użytkowników gier oraz ma możliwość usunięcia aplikacji bez powiadomienia o powodzie takiego działania użytkowników i autora aplikacji.
4. Wszystkie elementy graficzne jak i tekstowe zawarte na stronach w domenie otogry.pl i subdomenach są objęte prawami autorskimi i pod żadnym pozorem nie wolno ich rozpowszechniać w jakikolwiek sposób. Oskryptowanie serwisu także jest objęte prawem autorskim, a właścicielem oskryptowania jest mrjozo.net Zabronione jest także hotlinkowanie wszelkich materiałów z obrębu domeny otogry.pl bez podania źródła pochodzenia
5. Gry z poszczególnych kategorii oraz tekst i grafika w nich występujące są objęte prawami autorskimi oraz są własnością ich twórców / producentów. Elementy graficzne zawierające loga i znaki towarowe firm są własnością tychże firm. Serwis otogry.pl nie rości sobie żadnych praw z tytułu ww podmiotów.
6. Redakcja serwisu stara się w miarę możliwości kontrolować legalność przysyłanych przez użytkowników aplikacji, jednak nie może tego zagwarantować. Aplikacje flash oraz inne informacje umieszczone w serwisie nie mogą stanowić podstawy do roszczeń.
7. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść i szkodliwość zamieszczonych aplikacji. Całą odpowiedzialność za awaryjność jak i zawartość bierze na siebie twórca lub użytkownik aplikacji z momentem propozycji lub wysłania jej do redakcji otogry.pl
8. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za błędne i bezprawne wykorzystywanie na łamach serwisu aplikacji. Odpowiedzialność tą ponoszą wyłącznie użytkownicy serwisu, którzy ubiegają się o zamieszczenie aplikacji na łamach serwisu.
9. Serwis otogry.pl jak i redakcja serwisu nie pobierają od użytkowników żadnych danych personalnych,danych dotyczących komputera użytykownika oraz danych w nim zawartych. Wyjątek stanowią cookies przechowujące informacje o ulubionych grach
10. Administracja serwisu ma prawo do zmiany warunków korzystania z serwisu w każdej chwili bez konieczności powiadomienia użytkowników. Użytkownik serwisu automatycznie akceptuje nowe warunki poprzez korzystanie z serwisu.

Najlepiej oceniane

Stylin stuff2 Znowu coś dla naszych dziewczyn....

Make up desk Bohaterka tej gry z pewnością...

The smurfs greedys Czas przeniknąć do świata...

625 sandwich Kiedy dopada nas mały głód,...

Bob bowling Sponczbob na kręglach? Tego...

Girl fashion Gra przeznaczona przede wszystkim...

Hawaiian runner Jeśli nie chciałbyś wziąć...

Monkey dentist Właśnie otrzymałeś bardzo...