Regulamin

1. Warunkiem korzystania z serwisu jest akceptacja przez użytkownika regulaminu. Jeżeli nie zgadzasz się z tymi warunkami - opuść serwis. Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu i podanych warunków. Korzystanie z serwisu nie wymaga rejestracji od użytkownika oraz jest bezpłatne.
2. Wysyłając / proponując własną aplikację, która zostanie umieszczona w serwisie użytkownik automatycznie wyraża zgodę na publikację w serwisie i udostępnia ją na zasadach ogólnych dot. zamieszczania darmowej informacji.
3. Zabroniona jest propozycja gier płatnych / abonamentowych / wymagających od użytkownika rejestrowania się na stronie autora / producenta, które mają zmieniony kod źródłowy lub gier, w związku których ich właściciel jest w trakcie roszczen na drodze prawnej lub intelektualnej. Redakcja serwisu nie ma obowiązku dodawania wszystkich proponowanych przez użytkowników gier oraz ma możliwość usunięcia aplikacji bez powiadomienia o powodzie takiego działania użytkowników i autora aplikacji.
4. Wszystkie elementy graficzne jak i tekstowe zawarte na stronach w domenie otogry.pl i subdomenach są objęte prawami autorskimi i pod żadnym pozorem nie wolno ich rozpowszechniać w jakikolwiek sposób. Oskryptowanie serwisu także jest objęte prawem autorskim, a właścicielem oskryptowania jest mrjozo.net Zabronione jest także hotlinkowanie wszelkich materiałów z obrębu domeny otogry.pl bez podania źródła pochodzenia
5. Gry z poszczególnych kategorii oraz tekst i grafika w nich występujące są objęte prawami autorskimi oraz są własnością ich twórców / producentów. Elementy graficzne zawierające loga i znaki towarowe firm są własnością tychże firm. Serwis otogry.pl nie rości sobie żadnych praw z tytułu ww podmiotów.
6. Redakcja serwisu stara się w miarę możliwości kontrolować legalność przysyłanych przez użytkowników aplikacji, jednak nie może tego zagwarantować. Aplikacje flash oraz inne informacje umieszczone w serwisie nie mogą stanowić podstawy do roszczeń.
7. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść i szkodliwość zamieszczonych aplikacji. Całą odpowiedzialność za awaryjność jak i zawartość bierze na siebie twórca lub użytkownik aplikacji z momentem propozycji lub wysłania jej do redakcji otogry.pl
8. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za błędne i bezprawne wykorzystywanie na łamach serwisu aplikacji. Odpowiedzialność tą ponoszą wyłącznie użytkownicy serwisu, którzy ubiegają się o zamieszczenie aplikacji na łamach serwisu.
9. Serwis otogry.pl jak i redakcja serwisu nie pobierają od użytkowników żadnych danych personalnych,danych dotyczących komputera użytykownika oraz danych w nim zawartych. Wyjątek stanowią cookies przechowujące informacje o ulubionych grach
10. Administracja serwisu ma prawo do zmiany warunków korzystania z serwisu w każdej chwili bez konieczności powiadomienia użytkowników. Użytkownik serwisu automatycznie akceptuje nowe warunki poprzez korzystanie z serwisu.

Najlepiej oceniane

Make up desk Bohaterka tej gry z pewnością...

What a fart Gazy to niezbyt ciekawa przypadłość,...

625 sandwich Kiedy dopada nas mały głód,...

Grabass Gra, w której głównym celem...

Bob bowling Sponczbob na kręglach? Tego...

Girl fashion Gra przeznaczona przede wszystkim...

Hawaiian runner Jeśli nie chciałbyś wziąć...

Monkey dentist Właśnie otrzymałeś bardzo...